Usługi

Cięcie laserem Fiber oraz Co2

Fiber to nowatorskie maszyny zaprojektowane do precyzyjnego cięcia blach, rur i profili. Gwarantują najwyższą jakość detali o znakomitej powtarzalności, pozostawiając krawędzie bez konieczności dalszej obróbki. Dynamika cięcia laserowego blach skutkuje znaczącym skróceniem czasu obrabiania arkusza. Cięcie CO2 cechuje mała strefa wpływu ciepła. Wycinanie stali laserem pozostawia względnie wąską szczelinę cięcia. W jego efekcie uzyskuje się elementy posiadające krawędzie o bardzo małych nierównościach powierzchni rozdzielenia.

Nickel+Chrome oferuje laserowe cięcie i wycinanie aluminium i stali w tym nierdzewnej w Łodzi. Metoda ta jest idealnym rozwiązaniem dla wielu branż, w których znajdują zastosowanie elementy o nietypowych kształtach. Nasi specjaliści służą fachową pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy.

cięcie laserem fiber

Precyzyjne i szybkie wycinanie blachy laserem CNC na wymiar

Oferujemy m.in. cięcie i wycinanie laserowe z blachy ze stali nierdzewnej, zapewniając nie tylko wysoką precyzję wykonania, ale także krótki czas realizacji zleceń. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, jakim dysponujemy, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość cięcia oraz atrakcyjne ceny.

Przeprowadzamy wycinanie blachy laserem CNC na wymiar nawet przy skomplikowanych kształtach. Usługi wykonujemy zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta, co pozwala nam na dostosowanie oferty do każdego kontrahenta, niezależnie od jego potrzeb. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej złożonych zamówień.

ciecie blachy na wymiar

Wycinanie stali laserem w Łodzi

Laserowe cięcie blach to jedna z najskuteczniejszych metod, dedykowanych do różnego rodzaju materiałów. Jej wysoka efektywność odczuwalnie skraca czas realizacji projektów, a w konsekwencji prowadzi do optymalizacji kosztów usługobiorcy. W obecnych czasach szybkiego tempa życia oraz dużej konkurencji w biznesie wykorzystywanie innowacyjnych technologii jest niezbędne dla każdej firmy, która chce nadążać za rynkiem. Zachęcamy do skorzystania z nowoczesnych usług Nickel+Chrom w zakresie laserowego cięcia i wycinania blach w Łodzi!

cięcie stali łódź