Usługi

Gięcie blach na prasie CNC

Jako doświadczona firma oferująca szeroki asortyment produktów oraz świadcząca wiele usług, pragniemy Państwu zaproponować gięcie blachy na wymiar. Spełniamy wszystkie, nawet te najbardziej wygórowane potrzeby naszych Klientów, a cały proces przebiega szybko i sprawnie. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług oraz pełne doradztwo na każdym kroku realizacji zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

gięcie blachy na prasie

Szybkie i sprawne gięcie blachy na zamówienie

Dzięki bogatemu zapleczu profesjonalnych maszyn oferujemy wyginanie blachy na wymiar. Ta usługa znajduje swoje szerokie zastosowanie w wielu różnych branżach – najczęściej wykorzystuje się ją w przemyśle motoryzacyjnym, w budownictwie oraz przy produkcji sprzętów AGD. Jesteśmy w stanie tworzyć najwyższej jakości elementy z dużą powtarzalnością, o czym świadczy grono zaufanych Klientów, ceniących długotrwałą współpracę. Wysoka precyzja zaginania blachy umożliwia nam przygotowanie każdego rodzaju produktu. Maksymalna oferowana długość robocza to 3000 mm z grubością blachy do 6 mm. Daje to wiele możliwości dostosowywania produktu do konkretnych potrzeb.

Zdobyta przez nas wiedza pozwala nam na oferowanie usług najwyższej jakości. Nowoczesne maszyny i świetne pomysły sprawiają, że nasi Klienci dobrze wspominają współpracę z nami, ceniąc sobie fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zawsze służymy pomocą. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!